ANINDA SICAK KOMPRES BİRKAÇ SANİYEDE SICAK SU TORBASINA DÖNÜŞEBİLEN BİR SICAK SU KOMPRES PAKETİDİR. ÜRÜNÜNÜN KULLANIMA HAZIR HALE GELMESİ İÇİN SADECE ÜRÜNÜN ORTASINDA YER ALAN METALE KUVETLİCE BASTIRMAK VE BİR KAÇ SANİYE SALLAMAK YETERLİDİR.

JEL KOMPRESLER SOĞUK TEDAVİ VE SICAK TEDAVİ UYGULAMASININ TEK BİR ÜRÜNLE GERÇEKLEŞMESİNE OLANAK SAĞLAYAN KULLANIMI KOLAY VE PRATİK ÜRÜNLERDİR. ÇOK KULLANIMLIKTIR. HEM SOĞUK HEMDE SICAK OLARAK KULLANILABİLİRLER. İÇERDİĞİ JEL FORMÜLÜ SOĞUKLUĞUNU/SICAKLIĞINI UZUN SÜRE MUHAFAZA ETMESİNİ SAĞLAR. JEL KOMPRES PAKETLERİ KÜÇÜK YARALANMALARDA AĞRI VE SIZILARDA DOĞAL YOL İLE İLAÇSIZ TEDAVİ SAĞLAR.

Magic Box
Magic Box Sipariş
Magic Box Satın Al

Magic Box © 2014 Orjinal Magic Box Resmi Satış Sitesi - Tüm hakkı saklıdır.Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
Google | Magic Box | Magic Box - RSS - Google Sitemap
Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden magicbox.gen.tr sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları| Sık Sorulan Sorular | Mesafeli Satış Sözleşmesi | Gizlilik Ve Güvenlik

epimedyumlu macun megamax
Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?
prostat seti uzamax kinoa tozu